ucbasaktarim.com: Kaliteli Tarım Makinası

Üçbaşak Ekincilik, kültür makineleri bölümünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Kemre Serpme Makineleri, Ot Tahsil Tırmıkları, Traktör Arka Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Olta Muhtelit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Bant makineleri bâtınin ürettiği üstün kaliteli çözümleriyle tanınır.

Tarım Makinaları

Ekincilik makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine yaraşıklı olarak üretim yapmalarına yardımcı olabilir. Yarar maşa ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yerinde gıda üretimi, giyecek ve tahaffuz dünyaını sağlamlayamaz. Yüzlerce sene önce bütün insanlar ilkel kültür yapmaya başladı ancak hasetmüzde toplumun yalnızca çok ufak tefek bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını huzurlayacak tarımsal üretimle mücadelemaktadır. Otomobil ve ekipmanlar buna olanak tanımaktadır. Türkiye, kültür ve kültür makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Kalan istek ve kültür bölümünün tedricen çeşitlenmesi, kültür makinelerine olan ihtiyacın da artmasına münasebet olmuşdolaşma. Uygulayım bilimi ile yanında vüruten kültür makineleri, kültür aletleri, otomatik ve yardımcı kültür makineleri gibi ekipmanlar kültür sanayisini canlandırarak temellilığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Ekincilik makineleri, kullanılan amaca ve alana nazaran değişiklıklar göstermektedir. Ekincilikı kolaylaştıranbu makineler sebebiyle üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. Başkaca yalnızca kültür bölümü değil, ülkenin ihracat hacmi de tedricen artmaktadır.

Üçbaşak Ekincilik , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağcıl üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, kaliteli iş gücü ve mürtefi üretim kapasitesi eşliğinde durağan üretim gücüyle müşterilerine en yerinde hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çallıkışanı ile canlı ve ağırlü kişi deposuna ehil olan Üçbaşak Ekincilik, tasarımdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere derece bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi sabık makine üretimi ile 15 ’i fazla ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine ulanmış boy bos sağlayan Üçbaşak Ekincilik; şişman Ar-Ge çallıkışmalarının ışığında, müterakki teknolojiyle standartlarını kadimî yükseltmektedir. Durmadan ilerleme ve sıfır kusur üretim sistemi, Üçbaşak Ekincilik ürünlerinin hem il süresince hem de il haricinde güvenilerek kullanılmasının başlıca nedenidir. Üçbaşak Ekincilik, kaliteli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu bütün sektörlerde hunıtlamıştır.

Üçbaşak Ekincilik olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Kemre Serpme Makinalarıdır”. Kemre serpme makinası gübrelerin yaraşıklı ve kararlı bir şekilde dağıtımını sağlamlar.
Gübreyi yerinde ve yakınlarında bir şekilde toprağa serpebilen Kemre Serpme Makinası ile zait basma tasarrufı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve velut bir şekilde dağıtabilirsiniz. Kemre Serpme Makinaları sebebiyle toprak üzerinde elan az efor harcama ederek çok elan sağlamlıklı prosedür yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın zait olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Kemre Serpme Makinası sebebiyle çok elan sağlamlıklı kalır ve toprağınızdan elan şu denli ürün ve zerzevat elde etmenize yardımcı olabilir.
Kemre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması bâtınin kullanılan miktarların sağlamlıklı bir şekilde ayarlanması sağlamlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden elan velut bir şekilde yetişmesini sağlamlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en mehabetli ihtiyaçları olan azık maddelerini sağlamlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı sağlamlarken hem de bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını sağlamlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu derece katkı sağlayan gübrelerin tasarrufı dair çok önemli ve nazarıitibar edilmesi gereken bir uzuv bulunmaktadır.
Bu uzuv gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Kemre Serpme Makinası sebebiyle gübreyi toprağa elan homojen dağıtarak elan velut meallar elde edebilirsiniz.

Üçbaşak Ekincilik olarak bir öbür ürünümüz olan Traktör Arka Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine haiz olmak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi yeryüzü seviyesinden haiz olmak ve bekleyen bir damperli kamyona evet da engelsiz bir trap haksına koymak bâtınin münteşir olarak kullanılır. Arka yükleyici ile yanında bir malzemeyi yere itmeden haiz olmak mümkündür. Arka yükleyiciler alelumum istiflenmiş olan bir malzemeyi yeryüzü seviyesinden haiz olmak bâtınin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya trap haksı gibi alanlara koymak bâtınin tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli kayırıcı yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı gibi sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çıihtiyarlabilir bir bandajlantı parçkakımı üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası değsoruntirilebilir ve biröte babaşmanla da rahatletilebilir. Esas dahişenler alelumum hidrolik dahişenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çallıkıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da davranış ettirilir. Teleskopik portörlara nazaran nispeten sakıt maliyetleri ve çok cephelilükleri de kayırıcı yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör kayırıcı yükleyiciler bâtınin tercih edilebilecek biröte üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın kurum gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem hediye hem de kalite olarak avantaj sağlamlayabilir.
Üreticilerden satın gâh üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Ekincilik makineleri bölümünün önde gelen üreticilerinden Üçbaşak Ekincilik’ın kayırıcı yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek haber sahibi olabilirsiniz.

Ot Tahsil Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri ağızotu bitkilerinin icma ve balyalama sorunlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu dokumalması sorunlemlerini sağlayan bir makinedir. Üçbaşak Ekincilik olarak Ot Tahsil Tırmıkları da kültür makinalarımız beyninde bulunmaktadır. Ot Tahsil Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Tahsil Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Tahsil Tırmığı , 8’li Askılı Ot Tahsil Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Tahsil Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Tahsil Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Tahsil Tırmığı olarak 6 ana gruba ayrılır.

Olta kompozit makinası, besi hayvancılığı veya mazot hayvancılığı yapan çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslemelik esnasında iş yükünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi esnasında nazarıitibar etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine nazarıitibar edilmediği bugün efsaneviın mazotü ve etinden randıman allıkınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği yapan çiftçiler ve üreticiler ilk hamle olarak beslemelik esnasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mısır vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması gereken bütün besinleri yalnızca seferde alabilir ve elan yerinde beslenebilir. Olta karmanın dokumalması efsaneviın tüketmesi gereken bütün besinleri bir araya getirerek elan yerinde beslenmesine böylece elan şu denli randıman almanızı sağlamlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile yanında Olta Muhtelit Makinaları da Üçbaşak Ekincilik olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçbaşak Ekincilik olarak devalama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de başüstüneğu gibi en üst kırat kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asmar Tip (ölçün) , Asmar Tip (Hidrolik) , Asmar Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi dokuması verimli ve velut bir tarımsal üretim bâtınin mehabetli avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya kültürı bâtınin önemli bir köprü sorunlevi görmektedir.
Zirai üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin elan yerinde durumlara gelmesi bâtınin tarımsal ihracat noktasında Üçbaşak Ekincilik olarak bütün çallıkışanlamış olurımızın ulamasıyla yanında
Üçbaşak Ekincilik kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Tarım Makinaları ve aradığın soruların yanıtları için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir