ucbasaktarim.com: Dar Ağızlı Gübre Serpma Makinası

Üçbaşak Ziraat, ekincilik makineleri dalünün önde mevrut üreticilerinden biridir ve
Basma Serpme Makineleri, Ot Derç Tırmıkları, Traktör Dip Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Ağızotu Katışık Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri bâtınin ürettiği üstün birinci sınıf çözümleriyle tanınır.

Tarım Makinaları

Ziraat makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine yaraşır olarak üretim yapmalarına yardımcı olabilir. Normal alet ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan kifayetli besin üretimi, giyecek ve barınma düzlemını sağlamlayamaz. Yüzlerce sene önce bütün insanoğlu ilkel ekincilik hayata geçirmeye başladı ancak günümüzde toplumun sadece çok küçük bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını zıtlayacak tarımsal üretimle uğraşmaktadır. Otomobil ve ekipmanlar buna olanak tanımaktadır. Türkiye, ekincilik ve ekincilik makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Mütezayit talep ve ekincilik dalünün gittikçe çeşitlenmesi, ekincilik makinelerine olan ihtiyacın da artmasına münasebet olmuşdolaşma. Uygulayım bilimi ile beraberinde gelişen ekincilik makineleri, ekincilik aletleri, otomatik ve yardımcı ekincilik makineleri kabilinden ekipmanlar ekincilik sanayisini canlandırarak devamlılığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Ziraat makineleri, kullanılan amaca ve alana bakılırsa değişiklıklar göstermektedir. Ziraatı kolaylaştıranbu makineler sayesinde üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi bile önemli ölçübile rahatlamaktadır. Hassaten sadece ekincilik dalü bileğil, ülkenin dış satım hacmi bile gittikçe artmaktadır.

Üçbaşak Ziraat , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik modern üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, nitelikli iş gücü ve etkili üretim kapasitesi eşliğinde domestik üretim gücüyle müşterilerine en kazançlı hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çkırmızıışanı ile devimsel ve canlü insanoğlu kaynağına iye olan Üçbaşak Ziraat, düşüncemdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere denli bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi güzeşte otomobil üretimi ile 15 ’i fazla ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine katılmış ayar sağlayıcı Üçbaşak Ziraat; kesif Ar-Ge çkırmızıışmalarının ışığında, sonra teknolojiyle standartlarını daim yükseltmektedir. Durmadan tekâmül ve sıfır yanlış üretim sistemi, Üçbaşak Ziraat ürünlerinin hem diyar zarfında hem bile diyar haricinde güvenilerek kullanılmasının başlıca nedenidir. Üçbaşak Ziraat, birinci sınıf ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu bütün sektörlerde soyıtlamıştır.

Üçbaşak Ziraat olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi bile “Basma Serpme Makinalarıdır”. Basma serpme makinası gübrelerin yaraşır ve stabil bir şekilde dağıtımını sağlamlar.
Gübreyi kifayetli ve akıllıca bir şekilde toprağa serpebilen Basma Serpme Makinası ile lüzumsuz gübre kullanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve bereketli bir şekilde dağıtabilirsiniz. Basma Serpme Makinaları sayesinde toprak üzerinde daha az efor kullanma ederek çok daha sağlamlıklı iş yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın lüzumsuz olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Basma Serpme Makinası sayesinde çok daha sağlamlıklı sözır ve toprağınızdan daha lüks ürün ve zerzevat elde etmenize yardımcı olabilir.
Basma serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması bâtınin kullanılan miktarların sağlamlıklı bir şekilde ayarlanması sağlamlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden daha bereketli bir şekilde yetişmesini sağlamlamaktadır.
Özellikle bile toprağın ve bitkilerin en şanlı gereksinimlerı olan besin maddelerini sağlamlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı sağlamlarken hem bile bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını sağlamlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu denli katkı sağlayıcı gübrelerin kullanmaı konusunda çok önemli ve dikkat edilmesi gereken bir öge bulunmaktadır.
Bu öge gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Basma Serpme Makinası sayesinde gübreyi toprağa daha homojen dağıtarak daha bereketli payanlar elde edebilirsiniz.

Üçbaşak Ziraat olarak bir gayrı ürünümüz olan Traktör Dip Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine hamil olmak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi döşeme seviyesinden hamil olmak ve muntazır bir damperli kamyona evet da yalınlık bir hendek kazısına koymak bâtınin münteşir olarak kullanılır. Dip yükleyici ile beraberinde bir malzemeyi yere itmeden hamil olmak mümkündür. Dip yükleyiciler ekseri istiflenmiş olan bir malzemeyi döşeme seviyesinden hamil olmak bâtınin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona yahut hendek kazısı kabilinden alanlara koymak bâtınin yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan ense yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabilinden sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çıfamilyalabilir bir bağlamlantı parçkakımı üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası bileğkonutirilebilir ve birbunca cetşmanla da kocaletilebilir. Esas dahişenler ekseri hidrolik dahişenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem bile şanzımanı çkırmızııştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da davranış ettirilir. Teleskopik konveyörlara bakılırsa nispetle sakıt maliyetleri ve çok yönlülükleri bile ense yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör ense yükleyiciler bâtınin yeğleme edilebilecek birbunca üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın hava gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem bedel hem bile kalite olarak yarar sağlamlayabilir.
Üreticilerden satın ara sıra üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Ziraat makineleri dalünün önde mevrut üreticilerinden Üçbaşak Ziraat’ın ense yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek fen sahibi olabilirsiniz.

Ot Derç Tırmığı biçilmiş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri yem bitkilerinin icma ve balyalama konulemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu mimarilması konulemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üçbaşak Ziraat olarak Ot Derç Tırmıkları da ekincilik makinalarımız arasında bulunmaktadır. Ot Derç Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Derç Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Derç Tırmığı , 8’li Askılı Ot Derç Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Derç Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Derç Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Derç Tırmığı olarak 6 temel gruba ayrılır.

Ağızotu katışık makinası, besi hayvancılığı yahut süt hayvancılığı fail çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslengi sırasında iş yüklükünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi sırasında dikkat etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine dikkat edilmediği gün efsaneviın sütü ve etinden verim kırmızıınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği fail çiftçiler ve üreticiler ilk girişim olarak beslengi sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mısır vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması gereken bütün besinleri bir seferde alabilir ve daha kazançlı beslenebilir. Ağızotu karmanın mimarilması efsaneviın tüketmesi gereken bütün besinleri bir araya getirerek daha kazançlı beslenmesine böylelikle daha lüks verim almanızı sağlamlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile beraberinde Ağızotu Katışık Makinaları da Üçbaşak Ziraat olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçbaşak Ziraat olarak dermanlama makinalarımızdaki kalitemiz bile her ürünümüz bile olduğu kabilinden en üst düzey kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asmar Tip (ölçünlü) , Asmar Tip (Hidrolik) , Asmar Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi mimarisı zengin ve bereketli bir tarımsal üretim bâtınin şanlı avantajlar sunarken jeopolitik konumu da cihan ekincilikı bâtınin önemli bir köprü konulevi görmektedir.
Zirai üretim bileğeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin daha kazançlı durumlara gelmesi bâtınin tarımsal dış satım noktasında Üçbaşak Ziraat olarak bütün çkırmızıışanlamış olurımızın yardımsıyla beraberinde
Üçbaşak Ziraat kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Tarım Makinaları ve daha fazlası için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir