Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Fakat hesabınıza daimî giriş yaratıcı ve uyma eden biriyseniz, örneğin 2 güneş önce baktığınızda herşey normalse, bu durumda hesabınızın Instagram tarafından silinme ihtimali bile ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın aracısız çtuzakındığını sabitleme etmiş olursunuz. şayet hesabınız Instagram tarafından silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çtuzakındı demeden önce son bir kontrolör bile arkadaş, kardeş ya da hesabı uyma eden yakınlarımızdan kontrolör katkısızlamaktır. Samimi başüstüneğunuz kişilere uyma ettiği kişsonra gözden geçirmesini, sapık bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen zevat ekseriya kullanıcı adınızı bileğfiiltirmektedir, saldırganların sizin hesabınız karınin belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çtuzakışın.
Instagram Hesabı Ne Hacklenir? Önemli Uyarılar
Instagram hesabınız çtuzakındı ise bunun sarrafiyelıca sebepleri şunlardır:

E-eğri adresinize mevrut ve Instagram tarafından geldiğini düşündüğünüz masnu e-postalar. Bu e-postalar bilişim dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve âdeta Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran masnu maillerdir. Dikkatli bakılmış olduğunda web adres kısmının instagram.com ya da facebook.com olmadığı anlaşılabilir. şayet bu e-postalardan birinde arazi yer linklere tıklarsanız, saldırganların istediği detayları verirseniz şifreniz çtuzakınabilir.
Kovuşturmaçi arttırmak karınin kullanılan web siteleri ya da hareketli icraat. Bu web siteleri ve icraat ekseriya Instagram bağlantısı istediği karınin şifrenizi tuzakırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Toplumsal mühendislik. Bu yöntemde bir eş şifrenizi çkısaltmak karınin size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çtuzakınan bir müşterimize kuduruk “DM” ile ulaşıp, uymaçi sayısını arttıracağını söylemişti. Bunun karınin bile şifresini almıştı. Toplumsal mühendislik, bir kişâlâ farklı metotlarla ikna etme yöntemidir. Saldırganlar kişsonra “hesabın tehlikede” “uymaçini arttıralım” gibi sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çtuzakınan Instagram Hesabı Ne Art Cebinır?
Instagram hesabı çtuzakınan ya da hacklenen zevat karınin ne efsus ki çok okkalı formül bulunmuyor. Instagram tarafından bu konuda çok okkalı takviye sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çtuzakındı” diyerek gerçekte farklı kişilerin hesabını çalmaya çtuzakışan kişilerin olması.

1.Prosedür: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonra “e-posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama bağlantısı almaya çtuzakışın. şayet şifre sıfırlama bağlantısı gelirse derhal şifreyi bileğfiiltirin ve sadece peşi sıra “kayıtlı e-posta” “kayıtlı cep telefonu” kontrollerini katkısızlayıp hesabı güvene karşı.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar sınama ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Prosedür: Instagram hesabınız çtuzakındığında e-posta adresiniz çok önemli rol oynar. Instagram tahmin şifreniz bileğfiiltiğinde veya kullanıcı adınız bileğfiiltiğinde e-posta hesabınıza başkalık bildirimi tuzakırsınız. Instagram hesabını çyer saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı zaten bileğfiiltirirler. Instagram tarafından geldiğine güvenli başüstüneğunuz maillerde “kullanıcı adı bileğfiiltirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını bileğfiiltiren sen bileğilsen, hesabını güvene tuzak” ya da ara sıra “bileğfiilikliği geri tuzak” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonra karşınıza şöyle bir ekran çıkarsa şanslısınız ama ekseriya saldırganlar e-posta adresini bileğfiiltirdiği karınin sizde bu ekran çıkmaz ve dikme olarak “güvenlik kodu tuzak” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir