Entegre Dünyası

Bütünleşmiş Dünyası, Çemenardagül Elektronik firmasının tali kasılmau olarak 2015 yılında kurulmuşdolaşma. Çemenardagül Elektronik, 1977 yılında Beyti Çemen tarafından kurulmuş ve uzun seneler boyunca elektronik sektöründe çalışkanlık göstermiştir. Bütünleşmiş Dünyası, bu repertuvar ve tecrübeleri kullanarak, müşterilerine birşunca elektronik dahisevinçli, entegre devre, mikrodenetleyici, sensör ve modül kadar ürünleri sunmaktadır.

Şirket, modern bir plazada kâin 2000 metrekarelik bir tesis süresince İstanbul’un Ümraniye ilçesinde çalışkanlık göstermektedir. Bütünleşmiş Dünyası’nın kurucusu Oğulcan Çemendir, elektronik sektöründeki deneyimlerini kullanarak, müşterilerine en son teknolojileri ve yenilikleri sunmakta, ürünlerinin özelliklerini ve performansını ruzuşeb olarak geliştirmektedir.

Jüpiter memnuniyeti Bütünleşmiş Dünyası sinein nispeten önemlidir. Bu nedenle, görmüş geçirmiş ve uzman bir alıcı hizmetleri ekibi, müşterilere bir zamanlar ve doğru hizmet toka etmek sinein çkırmızıışmaktadır. Antrparantez, firma müşterilerine sunduğu satış sonrası dayak ve yol servis hizmetleri ile bile öne çıkmaktadır.

Şirket, İstanbul’un Ümraniye ilçesinde Şerifali Mahallesi Kutup sokak no 52 adresinde çalışkanlık göstermektedir. Müşteriler, firma ile 444 75 31 numaralı telefondan ya da [email protected] adresinden iletişim kurabilirler.

Bütünleşmiş Dünyası, müşterilerine nitelikli ürünler ve alıcı odaklı hizmet anlayışı sunarak, elektronik sektöründe öncü firmalar arasında önem almaktadır. Şirket, müşterilerinin ihtiyaçlarına şık çözümler sunmayı hedeflemekte ve alıcı memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır.

https://www.entegredunyasi.com.tr/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir